За місяць рибалки-порушники завдали шкоди майже на мільйон, а оштрафували їх майже на 12 тисяч гривень

рибінспекториУ Черкаському рибоохоронному патрулі підбили підсумки роботи за грудень. Так, за останній місяць 2021 року державні інспектори провели 154 рибоохоронних рейди.

Викрили 144 порушень природоохоронного законодавства, з яких 11 – грубі порушення правил рибальства. На порушників склали 51 протокол.

Окрім того, за цей час оформлено 81 актів виявлення та вилучення майна, власника якого не встановлено. На порушників накладено штрафів на 11 934 грн. У той час, як збитки, завдані рибному господарству, склали 967 208 грн.

Під час інших заходів з перевірки державні інспектори вилучили 419 кг водних біоресурсів на ринках, у користувачів водних біоресурсів та за безгосподарськими актами.

Також вилучили 102 одиниці заборонених знарядь лову, затримали 1 транспортний засіб.

Врешуті, 11 справ передано до судів для притягнення винних осіб до відповідальності.

Черкаський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог природоохоронного законодавства.

Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» Управління: (063) 896-65-93 , (0472) 31-02-76.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.