За місяць на Черкащині найбільше здорожчали фрукти, знизились – ціни на житло

продуктиІнфляція на споживчому ринку Черкаської області у травні 2019 р. порівняно з попереднім місяцем становила 0,5%. Про це інформують у головному управлінні статистики у Черкаській області. Продукти харчування та безалкогольні напої зросли в ціні на 1,2%.

Найбільше (на 13,8%) подорожчали фрукти. На 3,2–0,5% зросли ціни на цукор, овочі, свинину, м’ясо птиці, рис, хліб, кисломолочну продукцію, соняшникову олію, безалкогольні напої, рибу та продукти з риби.

Водночас на 16,9% подешевшали яйця, на 1,5–0,3% – маргарин, макаронні вироби, молоко, сири, сало. Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,0%, у т.ч. на тютюнові вироби – на 1,4%, алкогольні напої – на 0,6%. Одяг і взуття подешевшали на 0,9%, зокрема, взуття – на 1,3%, одяг – на 0,6%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,9% відбулося за рахунок зниження цін на природний газ на 6,4%.

Разом з тим відбулося підвищення тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій на 2,9% та плати за оренду житла – на 0,5%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 1,1% в основному спричинено подорожчанням палива та мастил на 4,1%.

Водночас автомобілі стали дешевшими на 1,7%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *