За місяць черкащани сплатили майже 1,5 млн грн екологічного податку

У жовтні доведений показник із надходження екологічного податку до загального фонду державного бюджету забезпечено на 144,5% (надійшло 1,41 млн грн при доведеному показнику 0,98 млн грн).

Доведений показник із надходження екологічного податку до місцевих бюджетів забезпечено на 124,8 відс. (надійшло 0,6 млн грн при доведеному показнику 0,48 млн грн).

При доведеному показнику з надходження рентної плати за спеціальне використання води до загального фонду державного бюджету в сумі 0,3 млн грн, надходження становлять 0,37 млн грн або 122,0 відс.

Показник із надходження рентної плати за користування надрами до загального фонду державного бюджету забезпечено 131,7 відс. (надійшло 0,61 млн грн при доведеному показнику 0,46 млн грн).

Доведений показник із надходження рентної плати за користування надрами до місцевих бюджетів забезпечено 132,5 відс. (надійшло 0,26 млн грн при доведеному показнику 0,2 млн грн).

Виконання доведеного показника із надходження рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України до державного бюджету становить 149,8 відс. (надійшло 0,03 млн грн при доведеному показнику 0,02 млн грн).

Водночас не забезпечено виконання показників із надходження рентної плати за спеціальне використання води до спеціального фонду державного бюджету та місцевих бюджетів, рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів.

Недобір з рентної плати за спеціальне використання води до спеціального фонду державного бюджету – 0,4 млн грн, виконання доведеного показника – 19,5 відсотків.

Недобір з рентної плати за спеціальне використання води до місцевих бюджетів – 0,27 млн грн, виконання доведеного показника – 58,4 відсотків.

Недобір з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів до місцевих бюджетів – 0,6 млн грн, виконання доведеного показника – 10,5 відсотків.

Надходження рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів до загального фонду державного бюджету відсутні.

Невиконання доведених показників із надходження рентної плати за спеціальне використання води та спеціальне використання лісових ресурсів пояснюється відсутністю термінів сплати.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.