За І квартал Одеська залізниця отримала менше половини компенсації за перевезення пільговиків

За 3 місяці 2020 року поїзди приміського сполучення регіональної філії «Одеська залізниця» перевезли 601 тис. 107 пасажирів пільгових категорій на суму 13,3 млн. грн. З них отримано компенсацію від міських та районних адміністрацій в розмірі 4,7 млн. грн., або 35,3% від необхідної суми, повідомляє Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».

Керівництво філії постійно проводить зустрічі та надсилає відповідні листи до всіх районних, міських державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад для вирішення питань щодо компенсаційних виплат та уникнення заборгованості.

Щодо Черкаської області, то заборгованість тут становить 2 млн. грн., з них – 674,2 тис. грн. заборгувала Черкаська міська рада.

Компенсація по області складає лише 19,3%, по м. Черкаси – 5,1%.

Регіональна філія «Одеська залізниця» щороку зазнає величезних збитків, забезпечуючи приміські пасажирські перевезення. Загалом за 2019 рік тут констатували 684 млн. грн. збитків у приміському сполученні.

Наразі «Укрзалізниця» планує поступове відновлення приміського руху. Для цього необхідно провести  організаційно-технічних заходів.

Через те, що доходи відсутні у зв’язку із зупинкою приміського руху, для організації відновлення руху поїздів виникла необхідність термінового погашення заборгованості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *