За хабар у 1,5 тисячі доларів експосадовця Черкаської міської ради засудили до 6 років ув’язнення

судКолегія суддів судової палати у кримінальних справах Черкаського апеляційного суду 29 березня 2021 року підтримала позицію прокурора та залишила без змін вирок Соснівського районного суду Черкас, яким було засуджено колишнього начальника Управління державного архітектурно-будівельного контролю Черкаського міської ради.

Екскерівник у 2017 році вимагав від посадових осіб одного з аграрних підприємств 1500 доларів США за непроведення планової перевірки правильності введення об’єктів будівництва в експлуатацію, повідомили в Черкаській обласній прокуратурі.

Суд виніс вирок – 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком 3 роки, з конфіскацією майна та позбавленням дев’ятого рангу посадової особи.

На рішення було подано апеляцію. Тепер же позицію прокурора та правильність вироку суду підтримала і колегія суддів судової палати у кримінальних справах Черкаського апеляційного суду.

Досудове розслідування провели Головне слідче управління Генпрокуратури України за підтримки Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *