За фактом забруднення води в Тясмині поліція відкрила кримінальне провадження

важливо поліціяДо поліції Черкаської області надійшла інформація, що в річці Тясмин стався замор риби та інших живих ресурсів в особливо великих розмірах.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група та представники уповноважених органів державного контролю. Замор риби виявлено на водоймі в районі села Нечаївка Черкаського району, інформують у 

За попередніми результатами досліджень відібраних зразків поверхневої води, причиною загибелі риби може бути забруднення, внаслідок скиду в воду невідомої речовини. Розмір шкоди завданої довкіллю внаслідок склав понад шість мільйонів гривень.

За вказаним фактом Черкаським районним відділенням поліції розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 242 (Порушення правил охорони водних об’єктів, якщо це спричинило забруднення поверхневих чи підземних вод або зміну їхніх природних властивостей і створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи довкілля) Кримінального Кодексу України.

Під час слідства встановлять джерела забруднення води річки Тясмин та осіб, причетних до вчинення даного кримінального правопорушення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *