За фактом незаконної порубки дерев у Смілянському районі зареєстровано кримінальне провадження

1487318556Внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки понад 100 дерев різних порід у полезахисній лісосмузі в адміністративних межах Ротмистрівської сільської ради Смілянського району, що заподіяло істотної шкоди охоронюваним інтересам держави, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 (незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України

Кримінальне правопорушення розслідується Смілянським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, процесуальне керівництво в ньому здійснюється групою прокурорів Смілянської місцевої прокуратури.

На цей час тривають слідчі дії, зокрема проведено огляд місця події, в ході якого зафіксовано обставини вчиненого кримінального правопорушення, а також вживаються заходи, спрямовані на всебічне й повне дослідження всіх обставин справи, в тому числі встановлення кола осіб, причетних до незаконного вирізання дерев, допиту свідків, призначення низки експертиз та визначення точного розміру завданих державі збитків.
З місця події вилучено зрізану деревину та знаряддя вчинення злочину, наразі вживаються заходи щодо накладення арешту на вказані речі.
Хід розслідування кримінального провадження взято на контроль керівництвом Смілянської місцевої прокуратури.

Довідково: за вчинення вказаного злочину винним особам загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк
Прес-служба  прокуратури Черкаської області
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.