За два тижні правоохоронці розкрили понад 100 злочинів

Оперативно-профілактичні заходи тривають на території Черкаської області з 1-го листопада. За час відпрацювання розкрито 103 кримінальних правопорушення та складено понад 300 адміністративних протоколів.

Щодня, перед заступанням на службу, з поліцейськими та приданими силами проводився інструктаж, на якому наголошується, що під час відпрацювання слід спрямовувати свої зусилля, передусім, на профілактику скоєння майнових злочинів та кримінальних правопорушень, а також на виявлення та затримання правопорушників.

Під час рейдів поліцейські перевіряли розважальні та нічні заклади відпочинку, місця, де збирається молодь, осіб, які вже неодноразово потрапляли в поле зору правоохоронців, а також громадян, які раніше відбували покарання у місцях позбавлення волі.

За час відпрацювання правоохоронцями області складено 334 адміністративні протоколи розкрито 103 кримінальних правопорушення, з яких по 34 – х особам вже оголошено про підозру. З початку відпрацювання задокументовано 17 кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом озброєння. Вилучено пістолет, автомат, гвинтівку, п’ять гранатометів, п’ять гранат та понад тисячу патронів. Виявлено 38 кримінальних правопорушень у сфері незаконного обігу наркотиків, з яких 2 факти збуту наркотиків.
За час відпрацювання встановлено місцеперебування 6 зловмисників, які були оголошені у розшук та розшукано 5 безвісно зниклих осіб.
Відпрацювання на території області триває.
Сектор комунікації в Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *