За два місяці завдяки роботи податківців в області було оформлено понад тисячу працівників

Забезпечено вжиття заходів із відпрацювання суб’єктів господарювання, які виплачували заробітну плату з порушенням вимог чинного законодавства.

За результатами проведеної роботи протягом січня-лютого 2024 року роботодавцями додатково оформлено 1057 найманих працівників, легалізовано 7,5 млн грн доходів, у результаті до бюджету додаткові надходження ПДФО складають 1,3 млн грн, єдиного внеску – 1,6 млн гривень.

На засіданнях спільних комісій (робочих групах) з питань підвищення рівня виплати заробітної плати протягом січня-лютого 2024 року заслухано 112 керівників підприємств та 88 суб’єктів господарювання – фізичних осіб, які проводили виплату зарплати в розмірі нижче законодавчо встановленої мінімальної або значно нижче середньої по регіону.

За результатами проведеної роботи 104 підприємствами та 86 суб’єктами господарювання – фізичними особами підвищено розмір заробітної плати, у результаті до бюджету додатково надійшло 267,5 тис грн ПДФО та 326,4 тис грн єдиного внеску.

Керівники структурних підрозділів ГУ ДПС провели роботу з керівниками 147 підприємств та 153 суб’єктами господарювання – фізичними особами, що виплачували заробітну плату працівникам нижче або на рівні законодавчо встановленої мінімальної, за її результатами 134 підприємствами та 142 суб’єктами господарювання – фізичними особами підвищено розмір заробітної плати, до бюджету додатково надійшло 494,5 тис грн ПДФО та 601,1 тис грн єдиного внеску.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.