За досягнення та активність відзначили школярів та педагогів

105035806_1433412953521066_3600043600643249895_n26 червня голова Смілянської райдержадміністрації Валерія Бандурко, заступник Іван Пономаренко та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Василь Мельник завітали до Костянтинівської спеціалізованої школи.

Про це інформують у Смілянській РДА.

Гості привітали педагогів та учнів з Днем Конституції України та Днем молоді, які цього року збіглися у часі, а також вручили грамоти, подарунки та квіти.

Голова РДА привітала присутніх зі святами, побажала випускникам успішного вступу до вищих навчальних закладів.

За активну участь у житті школи, використання новітніх технологій у роботі, відмінне виконання  обов’язків грамоти відділу освіти, культури, молоді та спорту отримали соціальний педагог Костянтинівської школи Анна Коломієць, заступник директора з виховної роботи Костянтинівської школи Ольга Канюка.

За високий рівень навчання, участь у районних, обласних олімпіадах, конкурсах, активну участь у громадському житті школи і класу відзначили випускниць школи – Аліну Сіленко та Наталію Романчук.

У свою чергу директор Костянтинівської школи Інесса Гончаренко щиро подякувала керівництву району за привітання, нагороди та постійну всебічну підтримку.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *