За державну зраду та колабораційну діяльність повідомлено про підозру двом посадовицям

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури двом жінкам повідомлено про підозру у державній зраді та колабораційній діяльності.

Встановлено, що 39-річна жителька Троїцької селищної громади Луганської області у квітні 2022 року добровільно погодилася обійняти посаду, пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території Луганської області, а саме посаду «начальника Распасеевского отдела по жизнеобеспечению территорий администрации троицкого района лнр».

Інша підозрювана – 62-річна жителька м. Маріуполя, після окупації міста-героя Маріуполя погодилася на співпрацю з ворогом та обійняла адміністративну посаду – начальника відділу обліку адміністрації Приморського району м.Маріуполь так званої днр.

Жінки напряму співпрацювали з представниками країни-агресора, організовували та забезпечували виконання завдань, які ставило перед ними керівництво незаконно створених ворогом органів влади.

Наразі підозрювані продовжують працювати на користь агресора на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Стосовно вказаних осіб тривають розшукові заходи, інформують в обласній прокуратурі.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальних провадженнях здійснюють співробітники УСБУ в Черкаській області.

Довідково:
санкція ч. 2 ст. 111 України передбачає позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавленням волі, з конфіскацію майна;
санкція ч. 5 ст. 111-1 КК України передбачає ппозбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.