«За чисте довкілля»: смілянські лісівники вийшли на прибирання лісових масивів

167358428_793194957974486_415425642059847287_nЧисте довкілля для працівників ДП «Смілянський лісгосп» – справа важлива, цьому процесу вони приділяють достатньо уваги і щовесни організовують прибирання у лісових масивах.

Під час акції лісівники прибрали та ліквідували 12 сміттєзвалищ, навели лад у найвідвідуваніших ділянках лісу та рекреаційних пунктах, де зазвичай люблять відпочивати, як місцеве населення так і подорожуючі. Також навели лад на прилеглих територіях біля садиб лісництв, поновили аншлаги, інформаційні вказівники та наглядну агітацію тощо.

У мішках – результати байдужості та недбалості людей, котрі люблять відпочинок на чистому повітрі серед могутніх дерев. Тільки ставляться до природи по-споживацьки: просто використали її для свого відпочинку, а замість подяки залишили після себе гори сміття.

Лісівники постійно закликають відпочиваючих берегти природу, шанувати ліс, ставитися з повагою до нього.

Такі роботи проводяться не лише навесні, а й упродовж всього року, адже чимало громадян залишаються безвідповідальними та засмічують ліс.

Щовесни служителі лісу своїми діями закликають громадян пам’ятати, що кожен візит до лісу – не останній, тож варто поводитися так, аби наступне відвідування було приємним та комфортним, інформує пресцентр ДП «Смілянський лісгосп».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *