За час відпрацювання Сміли правоохоронці розкрили 3 злочини та притягнули до адміністративної відповідальності понад 50 осіб

Працівники Управління превентивної діяльності ГУНП спільно з військовослужбовцями Нацгвардії та працівниками Смілянського відділу поліції здійснили триденне відпрацювання міста Сміла. За час відпрацювання розкрито 3 крадіжки, притягнуто до адміністративної відповідальності 53 особи, з яких два протоколи складено на водіїв, які керували автотранспортом в стані алкогольного сп’яніння. Про це інформує сектор комунікації ГУ НП у Черкаській області.
Щоденно до патрулювання було задано 16 нарядів, з яких: 4 автомобільних та 12 піших. Окрім цього, до несення служби були задіяні 3 спеціальні групи: ювенальної превенції, оперативного перекриття та група дозвільної системи.
Перевіряли місця значного скупчення людей. Було проконтрольовано переміщення громадян із зупинок громадського транспорту в темну пору доби, з метою забезпечення їхньої безпеки. Здійснювалось відпрацювання розважальних закладів та закладів торгівлі.
За період відпрацювання поліцейські перевіряли осіб, які знаходяться під адміністративним наглядом та власників зареєстрованої зброї, з яких двох притягнуто до адміністративної відповідальності.
За час відпрацювання розкрито 3 злочини, складено 53 адміністративних протоколи за скоєння адміністративних правопорушень. З них по лінії безпеки дорожнього руху 9 адміністративних протоколів, 2 з яких за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп`яніння.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.