За безпідставне перерахування 3,6 млн грн під час ремонту доріг посадовцю оголосили про підозру

101572410_914471165667689_2688299453101637632_nОдному з колишніх керівників департаменту міськради повідомлено про підозру у вчиненні кримінального провопорушення. Йдеться про екс-директора департаменту Черкаської міської ради, через якого безпідставно було перераховано 3,6 млн грн з бюджету під час ремонту вуличних доріг.

Порушення кваліфікували за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що посадовець підписав заявку про проведення відкритих торгів із закупівлі послуг з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі за завищеною вартістю предмету закупівлі. В результати державну експертизу не провели та безпідставно перерахували, більш як 3 мільйона 600 тисяч гривень з місцевого бюджету за послуги приватному підприємству та субпідрядним організаціям.

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу, інформують у Черкаській місцевій прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *