За апеляційною скаргою прокуратури жителя м. Сміла, який обвинувачується у вбивстві, засуджено до 9 років ув’язнення

Судом апеляційної інстанції 29.08.2016 за апеляційною скаргою прокурора скасовано вирок Смілянського міськрайонного суду від 03.06.2015, яким громадянина П. виправдано у зв’язку з недоведенням його вини у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Слідством встановлено, що гр. П. в січні 2015 року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на літньому майданчику бару «Світанок» у м. Сміла, під час сварки, яка виникла на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин та переросла в бійку, умисно наніс гр. Г. кілька ударів руками по тулубу та один удар ножем в область серця, заподіявши йому тілесні ушкодження, внаслідок яких потерпілий помер.

Завдяки активній позиції прокурорів під час апеляційного перегляду зазначеного вище реабілітуючого рішення за результатами апеляційного розгляду апеляційним судом ухвалено обвинувальний вирок, яким зловмисника визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, та засуджено до 9 років позбавлення волі.

На цей час обвинувальний вирок апеляційного суду не вступив у законну силу, триває строк його оскарження.

Прес-служба прокуратури Черкаської області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *