За 8 місяців підприємці Черкащини зареєстрували майже 4 тисячі РРО

Протягом січня-серпня 2023 року суб’єкти господарювання Черкаського регіону зареєстрували 1310 реєстраторів розрахункових операцій та 2626 програмних реєстраторів розрахункових операцій, так званих РРО та ПРРО.

Всього у Головному управлінні ДПС у Черкаській області зареєстровано 16042 реєстратори розрахункових операцій, з них: 7462 класичних РРО та 8580 ПРРО. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід.

При цьому він наголоив, що вже з 01 жовтня цього року на підприємців очікують зміни у податковому законодавстві.

На тих, хто не встиг зареєструвати класичні РРО або програмні РРО – чекають штрафи.

Це передбачено Законом України від 30.06.2023 №3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

«Тож вкотре звертаємось до підприємців: якщо ви ще не запровадили фіскалізацію розрахункових операцій – не зволікайте! Та зареєструйте класичний або програмний реєстратор розрахункових операцій. ✅Добровільне виконання вимог Закону не лише звільнить вас від відповідальності, а й усуне підстави для проведення фактичних перевірок», – зазначає очільник податкової.

Консультації щодо реєстрації та встановлення РРО/ПРРО можна отримати за номерами «гарячих ліній», що функціонують при податкових інспекціях Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.