За 5 місяців черкащани сплатили до бюджетів усіх рівнів 5,4 млрд гривень податків

податки грошіЯк повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Дмитро Таран платники податків Черкащини за 5 місяців 2020 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 5,4 млрд грн податків та платежів, що на 9%, або на 450 млн грн більше, ніж за відповідний період 2019 року.

До Державного бюджету України перераховано 2,5 млрд грн, що на 15,9 відс, або на 354 млн грн більше ніж за п’ять місяців 2019 року.

За словами Дмитра Тарана, місцеві бюджети Черкаської області отримали 2,9 млрд гривень. У порівнянні з показником минулого року надходження більші на 3,4 відс, або на 96 млн гривень.

Зокрема, до місцевих бюджетів надійшло понад 1,7 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, 490 млн грн єдиного податку, 303 млн грн земельного податку, орендної плати за землю та 171 млн грн акцизного податку.

Також перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 2,1 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з показником минулого року перераховано більше на 35 млн гривень.

Очыльник обласного управління ДПС висловив подяку усім платникам податків Черкащини, які у складних для функціонування бізнесу умовах сумлінно виконують зобов’язання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *