За 26 днів війни черкаські вибухотехніки отримали понад сотню повідомлень про підозрілі предмети

вибухотехнікиПравоохоронці Черкащини продовжують 24/7 працювати у посиленому режимі. Спеціалісти вибухотехніки оперативно реагують на усі повідомлення про виявлення підозрілих та, ймовірно, небезпечних речей на території Черкащини.

Працівники поліції закликають черкащан бути обережними та пильними.

Залишені на вулиці дитячі іграшки, коробки, пакунки, рюкзаки чи сумки в умовах війни насторожують людей, адже є ймовірність небезпеки. Спеціалісти вибухотехнічної служби Головного управління Національної поліції в Черкаській області щодня виїжджають на виклики для перевірки повідомлень про виявлені підозрілі предмети.

З початку повномасштабної війни правоохоронці отримали більше сотні таких повідомлень. Вибухотехніки ретельно все перевіряють та інформують, що жодне з повідомлень не підтвердилося.

Поліцейські просять громадян не забувати на дитячих майданчиках, у дворах та біля під’їздів свої речі та дитячі іграшки. А також нагадують, як діяти при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів:
🔴 не торкатися підозрілого предмета або пересувати його;
🔴 не заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
🔴 не здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання;
🔴 не можна намагатися самостійно знешкоджувати знахідку;
🔴 повідомте про небезпечну знахідку на 102;
🔴 очікуючи на прибуття правоохоронців чи рятувальників, обгородіть чимось небезпечне місце та відійдіть від знахідки на безпечну відстань (100 м). Для огородження скористайтеся будь-якими підручними матеріалами: гілками, мотузками, шматками тканини, камінням тощо.
🔴 у випадку загрози виникнення вибуху негайно укритися в найближчому заглибленні (канаві, ямі тощо), прикривши голову руками.

Правоохоронці вдячні черкащанам за пильність, згуртованість та допомогу поліції у цей непростий час.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.