За 20 років 14 тисяч колишніх безробітних стали підприємцями завдяки службі зайнятості

На Черкащині майже 14 тисяч підприємців, які починаючи з 2001 року, започаткували власну справу за фінансової підтримки служби зайнятості.

Напрямки діяльності найрізноманітніші. Це і юридична практика, інформаційні послуги, торгівля продуктами харчування, комп’ютерним устаткуванням, фармацевтичними товарами, розведення свійських тварин, бухгалтерський облік, виробництво верхнього одягу, надання перукарських послуг, проведення електромонтажних робіт, стоматологічна практика, лісопильне виробництво, туризм, розведення акваріумних рибок тощо.

Тобто ці люди будують, шиють, виробляють, продають, вчать, лікують, розважають тощо. Загалом, вони вносять значний вклад в економіку регіону та країни вцілому, забезпечують населення усілякими товарами й послугами.

З них 157 учасників подій на Сході країни та понад 30 внутрішньо переміщених громадян.

Цьогоріч вирішили зайнятися бізнесом 28 жителів Черкащини.

У зв’язку з впровадженим карантином по всій країні роботодавці Черкащини вже п’ятий місяць поспіль користуються фінансовою підтримкою від держави та отримують допомогу по частковому безробіттю. Урядом було прийнято рішення щодо надання 4,7 млрд грн. для виплати такої допомоги на період карантину.

На цей час кошти на загальну суму 64,7 млн грн. перераховано роботодавцям. 10 964 особи, які вимушено не працювали під час карантину, отримають відповідну допомогу, інформують у відділі інформаційної роботи обласного Центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *