З теплом до армії: лісівники Черкащини допомагають зміцненню обороноздатності України

У 2022 році з початку повномасштабної війни із загальної заготівлі для потреб ЗСУ та обороноздатності держави держлісгоспами Черкащини передано 6016 кб. м. деревини та пиломатеріалів.

Лісівники продовжують надавати й іншу допомогу для потреб військових на передовій, зокрема, паливно-мастильні матеріали, автозапчастини, необхідну техніку. Загалом для Збройних Сил України передано 42 транспортних засоби.

Долучаються до ініціатив лісівників й бізнесмени, щоб разом втілювати важливі проекти. Також у лісових господарствах постійно реагують на потреби волонтерів та надають допомогу у вигляді речей першої необхідності, засобів для обігріву, електропостачання та ін.

Неодноразово були відправлені гуманітарні вантажі лісівникам та їхнім родинам із тих областей, які постраждали від військових дій та російських окупантів – із Запорізької, Донецької, Сумської, Київської, Чернігівської областей. Передавали найнеобхідніше – продукти харчування тривалого зберігання, медикаменти, предмети медичного призначення, непродовольчі побутові товари.

Загалом, до лав Збройних Сил України мобілізовано 61-го працівника держлісгоспів та обласного Управління лісового та мисливського господарства

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.