З теплом до армії: «буржуйки» українським воїнам

Пічки-буржуйки для наших воїнів-захисників виготовляють співробітники Володимирівського лісництва Смілянського держлісгоспу Черкащини.

– Почали всебічно допомагати нашим воїнам-захисникам та співвітчизникам, які через війну опинились без даху над головою фактично ще з 24 лютого. Направляли перші автомобілі з гуманітарною допомогою воїнам та вимушеним переселенцям. А ще зустрічали біженців, надавали їм прихисток, – розповідає лісничий Володимирівського лісництва Олександр Кисилічин.

Коли області України поступово звільняли від російських окупантів, ми направляли гуманітарну допомогу й нашим колегам, які постраждали від окупації. Найперші – це лісівники Сумщини. Плюс, постійно відгукуємось на запити наших земляків, які нині на фронті. Директор нашого держлісгоспу Юрій Сегеда завжди тримає питання волонтерської допомоги на особистому контролі.

Олександр Кисилічин каже – з настанням холодів нашим бійцям потрібний хоча б мінімальний комфорт й тепло у холодних та вітряних окопах. Тож лісівники та усі небайдужі місцеві мешканці стали механіками та зварювальниками.

– Колективом лісництва та місцевих громад й волонтерів дружньо робимо пічки-буржуйки для обігріву. Засіб хоч і старий, але дуже надійний та безпечний. Повністю збираємо ці пічки з нуля, – розповідає Олександр Кисилічин.

В середньому, за тиждень виготовляють декілька пічок. Загалом, виготовили вже понад три десятки пічок. Їх разом із рештою гуманітарної допомоги доправляємо військовим за місцем замовлення. І ми щиро вдячні нашим волонтерам-підприємцям, які завжди залюбки розвозять гуманітарну допомогу в будь-яку точку призначення. Бійці теж вдячні нам за допомогу. Ми в тилу завжди допоможемо та підтримаємо наших Героїв, чим треба і як треба!

Газета “Природа і суспільство” № 41 — 2022 р.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.