З порушників природоохоронного законодавства Черкащини стягнуто понад 800 тис. грн

З метою відшкодування збитків, нанесених довкіллю, в першому півріччі 2017 року Державна екологічна інспекція у Черкаській області пред’явила 55 претензій та позовів на загальну суму понад 4,2 млн грн. Стягнуто претензій та позовів (з урахуванням раніше пред’явлених) на загальну суму понад 800 тис. грн.

У частині здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів за цей же період проведено 319 ресурсних перевірок. За порушення вимог природоохоронного законодавства складено 369 протоколів про адміністративні правопорушення.

Штрафні санкції накладено на 276 порушників природоохоронного законодавства на загальну суму понад 80 тис. грн. До Державного бюджету стягнуто 66 300 грн.

До правоохоронних органів за ознаками кримінальних правопорушень скеровано 18 матеріалів у порядку статті 214 Кримінального процесуального кодексу України, відкрито 2 кримінальних провадження (з урахуванням скерованих матеріалів у попередній період), повідомляє прес-служба ОДА.

Загальна сума розрахованих збитків, заподіяних державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства, становить майже 4,6 млн грн. Сума шкоди, нанесена невстановленими особами, склала майже 342 тис. грн.

З метою припинення негативного впливу на навколишнє природне середовище при здійсненні виробничої діяльності, за позовними заявами у 2 випадках за рішенням суду обмежено або призупинено діяльність суб’єктів господарювання.

За інформацією Державної екологічної інспекції у черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *