З порушників на користь бюджету стягнуть 600 тисяч гривень

гроші земля_resize

Прокуратура Черкащини здійснює постійний контроль за станом виконання судових рішень про стягнення коштів до бюджету, ухвалених за позовами прокурора на користь державних органів.

Завдяки принциповій позиції прокуратури області, апеляційний суд задовольнив скаргу прокурора на незаконні дії. Йдеться про посадових осіб державної виконавчої служби іншої області, які робили незаконні під час примусового виконання судового рішення про стягнення з сільськогосподарського підприємства до місцевих бюджетів 600 тис. грн шкоди. Її нарахували порушнику за самовільне зайняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення, інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Оскільки підприємство ухилялося від виконання рішення суду, а посадовці держслужби неналежно виконували повноваження під час його примусового виконання, прокуратура звернулася до суду з відповідною скаргою.

Наразі посадових осіб державної виконавчої служби зобов’язали вжити заходів, щоб стягнути на користь держави з порушника боргу у розмірі 600 тисяч гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *