З понеділка боржників почнуть відключати від електропостачання

1631259083_noviniІз 13 вересня на Черкащині розпочинається кампанія з відключення споживачів-боржників від електропостачання. Про це інформує Черкасиенергозбут.

Споживачам нагадують, відключення потягне за собою додаткові витрати на оплату послуг з відключення/підключення, які можуть сягати кількох тисяч гривень.

До того ж, процедура підключення після від’єднання від мережі за несплату є досить тривалою. Відновлення електропостачання здійснюється протягом 3 робочих днів у містах та 5 робочих днів у сільській місцевості.

Після здійснення оплати боргу варто повідомити про це свій центр обслуговування споживачів та надати підтверджувальні документи.

Якщо ж причиною появи простроченої заборгованості стали скрутні життєві обставини, є можливість укласти договір про реструктуризацію.

Для цього треба звернутися до свого центру обслуговування споживачів із заявою, копіями паспорту, ідентифікаційного коду і обов’язково довідками, що підтверджують неплатоспроможність споживача.

Працівники ЦОС визначать суму першого внеску, який потрібно оплатити до моменту укладання Договору, а на залишок боргу будуть визначені строки його погашення та щомісячний розмір платежів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.