З початку війни черкаські поліцейські отримали понад 42 тисячі викликів

277525411_1323443404807856_3694051357939967504_nКількість звернень жителів області на спеціальну лінію 102 з початком введення воєнного стану збільшилась.

Правоохоронці продовжують забезпечувати правопорядок і відпрацьовувати кожне повідомлення від громадян
Крім повсякденних викликів люди інформують поліцію про підозрілих осіб і транспортні засоби, а також нанесені “мітки” та виявлені “дрони”.

Із 24 лютого по 31 березня оператори служби «102» отримали понад 42 тисячі повідомлень від громадян. Усі виклики, які надходять від громадян до поліції, фіксуються та здійснюється негайне реагування на них.

Багато заявників під час спілкування з операторами виражають в першу чергу свої емоції та не можуть сформулювати, яка саме подія відбулася. В таких умовах складно отримати відповіді на необхідні запитання й далі відреагувати.

Працівники поліції закликають громадян: телефонуючи на спеціальну лінію 102, залишайтеся зібраними та уважними. Чітко сформулюйте адресу та місцевість, де сталася подія. Це значно пришвидшить реагування поліції. Намагайтеся не відривати операторів питаннями, які не належать до їхньої компетенції. Адже в цей час комусь дійсно може бути потрібна негайна допомога і своєчасне реагування поліції.

Правоохоронці Головного управління Національної поліції в Черкаській області продовжують працювати в посиленому варіанті несення служби задля спокою і безпеки Черкащан.

Разом до Перемоги!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *