З початку року в області вилучили понад 100 тисяч літрів незаконного пального

Під головуванням заступника керівника Черкаської обласної прокуратури Станіслава Торопчина відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань протидії, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних з виробництвом та реалізацією підакцизних товарів.

Цього року за результатами спільної роботи правоохоронні органи області зареєстрували 15 кримінальних проваджень у сфері незаконного обігу підакцизних товарів. У 2 випадках обвинувальні акти стосовно причетних осіб вже скеровані до суду.

Підрозділи превенції ГУНП задокументували 1 229 порушень щодо зберігання та збуту підакцизних товарів, за якими з обігу вилучено 2 772 л алкогольної продукції, 12 580 пачок цигарок, 30 кг тютюну.

Працівники Управління стратегічних розслідувань в області вилучили з обігу 102 550,82 л пального, вартістю понад 3,5 млн грн.

За результатами проведених ГУ ДПС у Черкаській області 494 перевірок нараховано 117 984 тис. грн фінансових санкцій.

Робота у вказаному напрямку триває.

Водночас її ефективність ускладнена відсутністю на території області ТУ БЕБ України – спеціалізованого правоохоронного органу, до компетенції якого належить виявлення та протидія кримінальним правопорушенням на ринку підакцизних товарів.

Заступник керівника обласної прокуратури закликав всіх присутніх представників правоохоронних органів та органів державного контролю до співпраці та пошуку спільних шляхів виявлення і протидії правопорушенням, пов’язаним із функціонуванням нелегального ринку підакцизних товарів.

Учасники наради озвучили свої пропозиції та напрацювання, взяли участь в обговоренні проблемних питань, пов’язаних з реалізацією повноважень з протидії незаконному обігу підакцизних товарів.

За результатами засідання визначено ряд заходів, спрямованих на підвищення ефективності боротьби з правопорушеннями в указаній сфері, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.