З початку року в Черкаській області сталося понад 1200 ДТП

водій ДТП збивВід початку року на території Черкаської області внаслідок ДТП загинуло 57 осіб. Правоохоронці закликають водіїв дотримуватись Правил та бути відповідальними учасниками дорожнього руху.

З січня цього року правоохоронці задокументували понад 1245 дорожньо-транспортних пригод, які сталися на Черкащині.
262 цих ДТП – з потерпілими, в яких 57 людей загинули та 276 – травмувалися.

Більше тридцяти аварій сталися за участі дітей, з них 16 дітей – травмовані.

На порушників складено 2074 протоколів за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), з яких – 1078 розглянуто судом та 996 наразі на розгляді.

Правоохоронці закликають водіїв бути уважними та обережними! Не керуйте транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння. Дотримуйтесь швидкісного режиму та оцінюйте ситуацію на дорозі.

Батьків закликають нагадуйте дітям Правила дорожнього руху. Крім того, правоохоронці закликають пішоходів переходити дорогу лише у встановлених місцях та використовувати світловідбивні елементи на одязі. Бережіть своє життя та здоров’я!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.