З початку року у Смілі передали ключі від 4 державних квартир

будинок ключіУ 2016 році Смілянська міська рада ухвалила міську Програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2016-2020 роках.

Програмою передбачено придбання житла для цієї категорії  громадян  у спосіб пільгового кредитування. За рахунок коштів міського бюджету виділяються кошти на придбання житла у розмірі 90% вартості, інші 10% – за рахунок обласного бюджету, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Крім того, міська рада виділяє кошти на покриття витрат, пов’язаних з наданням та обслуговування пільгових довгострокових кредитів,  які надаються учасникам АТО. За рахунок коштів міського та обласного бюджетів у 2016-2020 роках було  придбано 6 квартир.

У 2020 році виконавчим комітетом було надано 4 державні квартири, з них покращено житлові умови одному учаснику антитерористичної операції та одному учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС.

Також відділом обліку, приватизації житла у 2020 році покращено житлові умови 4 сім’ям, які потребують поліпшення житлових умов, шляхом надання тимчасового житла в гуртожитках міста.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *