З початку року у нашій області зареєстрували понад 8,5 тисяч безробітних молодих черкащан

рада молодьЗ початку року в Черкаській обласній службі зайнятості зареєструвалося 8579 безробітних молодих людей. Натомість у січні-червні минулого року Черкаська обласна служба зайнятості фіксувала 11449 безробітних віком до 35 років. Зростання молодіжного безробіття не спостерігається, однак з досвіду фахівців служби зайнятості очевидно, що молоді люди часто потребують додаткової допомоги зі сприяння працевлаштуванню.

Багато прогресивної молоді взяли паузу, щоб опанувати онлайн професії та перейти на фріланс. 

В обласному центрі зайнятості радять, якщо через війну Вам складно знайти роботу, слід зрозуміти, куди рухатись та оцінити можливості, які у вас є. По-перше, варто самостійно моніторити пропозиції про роботу, зокрема в телеграм-каналі Державної служби зайнятості: @DCZ_WorkNow_bot; розсилати резюме на вакансії, які зацікавили; звернутись безпосередньо до роботодавців.

Професійне навчання, яке пропонує служба зайнятості – дієвий старт для інтеграції на оновлений ринок праці. З початку 2022 року 122 молодих людей уже скористалися такою пропозицією у період свого офіційного безробіття.

Більше інформації про варіанти навчання за сприяння служби зайнятості тут: https://is.gd/mmu25t .

Якщо ж відчуваєте у собі сили і необхідні ресурси, саме час скористатися грантовими програмами від Уряду. Вони спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення нових робочих місць в рамках економіки воєнного часу.

Усю необхідну інформацію можна знайти на сайті Державної служби зайнятості: https://is.gd/HYFlva, або у телеграм-каналі Черкаської обласної служби зайнятості: https://t.me/Pidtrimka_klientiv.

Також можна пройти онлайн-тестування на «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри» на сайті Державної служби зайнятості:  http://profi.dcz.gov.ua/ 

Тести з професійної орієнтації важливі для старшокласників, які обирають професію та для дорослих, які хочуть змінити фах.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.