З початку року у лісовій галузі знайшли роботу 29 черкащан

Лісова галузь Черкаського району включає 8 лісництв, які є активними роботодавцями на ринку праці регіону. Так, протягом 2020 року до таких підприємств було працевлаштовано 29 безробітних, які перебували на обліку в районній філії Черкаського обласного центру зайнятості, на посади лісокультурника, лісоруба та водія.

Одним із таких прикладів працевлаштування є історія жителя Черкаського району.

Сергій звернувся до районної філії в листопаді 2019 року. Чоловік за освітою інженер лісового господарства, після звільнення з ДП “Черкаське лісове господарство”, де працював 17 років на посаді майстра лісу не бачив перспектив працевлаштування в іншій галузі, адже вважав догляд за лісом та охорону лісових багатств своїм покликанням.

Протягом півроку Сергій відвідував службу зайнятості, отримував профорієнтаційні послуги та послуги з пошуку роботи. Кар’єрний радник продовжував пропонувати підходящі вакансії, але вже в телефонному режимі. І вже незабаром, після успішного проходження співбесіди у Лисянському лісгоспі, Сергій був працевлаштований у травні цього року на посаду лісничого, де працює і по цей часу, інформують у Черкаськаій районній філії обласногоц центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *