З початку року середня зарплата в області склала майже 10,5 тисяч гривень

зарплатаЯк повідомили в обласному управлінні статистики, середня зарплата штатного працівника підприємств та організацій у січні склала 10460 грн. Це в 1,7 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн).

Примітно, що у порівнянні із груднем 2020 року розмір середньої номінальної заробітної плати зменшився на 10,2%.

Зменшення нарахувань у січні до попереднього місяця є щороку і зумовлено тим, що в грудні проводять нарахування одноразових виплат: винагород за підсумками роботи за рік, за вислугу років, компенсаційних виплат за невикористану відпустку тощо.

Найвищий рівень заробітної плати в області залишається у працівників фінансової та страхової діяльності, промисловості, сільського, лісового та рибного господарства, державне управління й оборона, соціальне страхування та охорона здоров’я, надання соціальної допомоги. Середня зарплата тут від 10,6 тисяч гривень до 18 тисяч.

Разом з тим, найнижчий рівень зарплати вобласті за інформацією управління статистики у тих, хто працює в галузі мистецтва, спорту, розваги та відпочинку, адміністративного та допоміжного обслуговування, операції з нерухомим майном, торгівля, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів. Тут заробітна плата була від 7 до 8 тисяч гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *