З початку року рободавці Черкащини подали понад 400 вакансій для медпрацівників

медикиЩорічно в третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника. Цей день – професійне свято усіх, хто пов’язав своє життя з медициною. А це не лише лікарі, а й фельдшери, медсестри, санітари.

Якщо говорити про ті вакансії, що надходять до обласної служби зайнятості, то значного дефіциту медпрацівників немає.

За п’ять місяців 2021 року роботодавці регіону подали 401 вакансію медичної галузі. За сприяння обласної служби зайнятості укомплектовані 292 вакансії.

Затребуваними серед працедавців є: сімейні лікарі, фельдшери та медичні сестри. Під час пошуку роботи для безробітних громадян, враховуються їх побажання щодо транспортної доступності до місця роботи, граничного рівня заробітної плати, що був на попередньому місці роботи, а також наявність відповідної освіти та рівня кваліфікації.

У середньому рівень заробітної плати серед заявлених вакансій складає 6-7 тис. грн.

Варто зазначити, що, зазвичай, рівень кваліфікації, що вказується у вимогах до претендентів на роботу у галузі медицини не співпадає з кваліфікацією пошукачів роботи.

У таких випадках, служба зайнятості пропонує послуги з організації професійного навчання. Зокрема, для отримання освіти за напрямками медицини, медичної психології та медсестринства, клієнтам старше 45 років пропонують скористатися ваучером на навчання.

На сьогодні на обліку обласної служби зайнятості перебуває 512 безробітних, які шукають роботу у цій галузі, повідомили у секторі інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *