З початку року правоохоронці розкрили 100% кримінальних правопорушень

8 квітня в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області відбулася оперативна нарада під головуванням очільника поліції Черкащини полковника поліції В’ячеслава Гуріна.

Присутні вшанували світлу пам’ять, стійкість та героїчні вчинки правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Під час наради підбили підсумки роботи за три місяці 2023 року, проаналізували стан злочинності та розкриття кримінальних правопорушень, визначили позитивні тенденції та основні прорахунки в роботі.

Як зазначив В’ячеслав Гурін, нині в областті є позитивна тенденція збільшення кількості розкритих злочинів, як у порівнянні з результатами роботи у вказаній сфері з початку року, так і у порівнянні з результатами аналогічного періоду минулого року.

Підрозділами Головного управління Національної поліції в Черкаській області за результатами трьох місяців розкрито 100% кримінальних правопорушень.

За період трьох місяців 2023 року збільшилось розкриття особливо тяжких кримінальних правопорушень у порівняні з минулим роком на 22,1% та тяжких кримінальних правопорушень на 22,5%.

З початку року правоохоронці задокументували 440 кримінальних проваджень у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів. Питома вага розкриття кримінальних правопорушень вказаної категорії збільшилась у порівнянні з минулим роком.

«Наше основне завдання – зберегти позитивну динаміку підвищення ефективності роботи поліції, поліпшення стану надання поліцейських послуг населенню та, відповідно, збільшення рівня довіри громадян до поліції Черкащини», – додав В’ячеслав Гурін.

Поряд з цим, керівники ГУНП вказали на ряд недоліків в роботі окремих підрозділів поліції. Було визначено терміни для виправлення ситуації та покращення результатів оперативно-службової діяльності.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.