З початку року пожежники Черкащини врятували життя 43 особам

17 жовтня під головуванням начальника Управління ДСНС області, генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Гвоздя відбулася розширена колегію. Тут підбили підсумки оперативно-службової діяльності за 9 місяців цього року.

Про це інформує прес-служба Управління ДСНС у Черкаській області.

Зокрема, за словами очільника облоасного управління, з початку року на лінію “101” надійшло 9309 повідомлень про виникнення надзвичайних ситуацій та подій на території області.

Наслідки надзвичайних ситуацій та подій призвели до загибелі 166 осіб. Пожежні підрозділи області ліквідували дві надзвичайні ситуації та 1577 пожеж, в яких загинула 31 особа та 34 людини отримали травми.

На пожежах врятували життя 43 особам, серед яких 4 дітей. Піротехнічні групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення знешкодили 310 одиниць вибухонебезпечних предметів. На водних об’єктах області зафіксовані 42 випадки загибелі людей, 31 людину вдалось врятувати.

Крім підведення підсумків, під час роботи колегії було розглянуто питання підготовки підрозділів до роботи в умовах осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *