З початку року понад 12 тисяч черкащан почали працювати у галузі медицини та охорони здоров’я

здоровя лікарЛікар – одна з небагатьох професій, про яку говорять, як про покликання. Справжній лікар – це той, хто детально вивчив медицину та чітко усвідомлює своє завдання перед людьми. 

Такий спеціаліст затребуваний у всьому світі, як у великому місті, так у маленькому селищі. 

З початку року, роботу у медичній галузі на Черкащині шукали понад 900 осіб. На сьогодні на обліку обласної служби зайнятості перебуває 678 безробітних.

Цьогоріч від роботодавців Черкащини надійшло 14 717 вакансій у галузі медицини та охорони здоров’я, з них за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано 12 038 вакансій. 

Пропозиції роботи надходили від медичних закладів області, комунальних підприємств: Черкаська обласна психіатрична лікарня, Смілянська міська лікарня, Уманська міська лікарня, Тальнівська центральна лікарня, Звенигородський будинок-інтернат для інвалідів та престарілих, Малостаросільський психоневрологічний інтернат та ін.

Серед затребуваних фахівців: анестезіолог, невропатолог, педіатр, фельдшер, сестра медична, акушерка та сімейний лікар. Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становив 6 тис. грн., інформують у відділі інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *