З початку року понад 1 400 молодих черкащан знайшли роботу

822Протягом січня – лютого 2018 року статус безробітного мали 8143 особи з числа молоді (32,5% загальної кількості безробітних), допомогу по безробіттю отримували 6,3 тис. молодих осіб. Серед безробітних у віці до 35 років, 82,8% до реєстрації у службі зайнятості мали професійний досвід. З них 30,8% раніше займали посади службовців; 52% – займали робітничі місця. Решта громадян відносилась до особи без професії або такі, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки.
Протягом січня – лютого 2018 року кількість випускників, що звернулись до центрів Черкаської обласної служби зайнятості становила 215 осіб (у т.ч. 190 осіб випускники вищих навчальних закладів та 25 – випускники професійно-технічних навчальних закладів).
Серед випускників ВНЗ третина навчалася у галузі соціальних наук, бізнесу та права, 18,9% отримали освіту у галузі охорони здоров’я та освіти, 15,8% – гуманітарні науки та мистецтво, 10,5% – мали інженерну спеціальність, 5,8 % – вивчали природничі науки.
Серед випускників ПТНЗ 44% становлять робітники з обслуговування устаткування та машин, 24% – кваліфіковані робітники з інструментом, 32% – спеціалісти та працівники сфери торгівлі та послуг.
За сприянням Черкаської обласної служби зайнятості у січні – лютому 2018 року знайшли роботу 1419 молодих громадян, зокрема, кожен другий з них був працевлаштований оперативно до набуття статусу безробітного.
Профорієнтаційними послугами у січні – лютому 2018 року було охоплено 10 тис. безробітних з числа молоді.
З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців, розширення компетенції та підвищення конкурентоспроможності, державною службою зайнятості протягом січня – лютого 2018 року здійснено професійне навчання  на замовлення роботодавців 511 безробітних у віці до 35 років.
До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 253 особи з числа молоді (23,8% загальної кількості залучених безробітних). Роботи організовувалися по наступних напрямках: допомога сім’ям учасників АТО, супровід інвалідів по зору, роботи на об’єктах соціальної сфери, меліоративні роботи, впорядкування місць поховань, роботи в архівах з документацією.
Станом на 1 березня 2018 року кількість осіб з числа молоді, які мали статус безробітного становила 6,4 тис. осіб, що на 15% менше, ніж на відповідну дату минулого року. Допомогу по безробіттю отримували 5,4 тис. осіб, що на 13 % менше ніж на відповідну дату минулого року.

Відділ статистики та прогнозування ОЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *