З початку року податковий борг в Черкаській області скоротився на понад 10%

податковий боргЯк повідомив начальник обласного управління ДПС Антон Царюк, протягом січня – липня по області податковий борг до зведеного бюджету скоротився на 141,9 млн грн, або на 10,3% (з 1 383,5 млн грн. до 1 241,6 млн гривень).

У загальній сумі податкового боргу 778,5 млн грн, або 62,7 відсотків, – податковий борг підприємств, що перебувають у процедурах банкрутства та борг, стягнення якого призупинено рішеннями судових органів.

За рахунок вжитих органами Головного управління ДПС у Черкаській області заходів із погашення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло 161,9 млн грн, що на 21,2% більше, ніж за відповідний період 2020 року. До державного бюджету в рахунок погашення боргу надійшло 150,5 млн грн, до місцевого – 11,4 млн гривень.

Зокрема, надходження забезпечені за рахунок направлення податкових вимог та опису майна в податкову заставу, стягнення з рахунків боржників, продажу заставного майна, стягнення через органи державної виконавчої служби та за рахунок вилучення готівки.

За 7 місяців цього року відкрито провадження у справах про банкрутство відносно 6 підприємств, загальна сума податкового боргу яких складає 79,8 млн гривень.

Від підприємств-банкрутів до бюджету надійшло цьогоріч 100,4 млн гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *