З початку року податковий борг підприємств Черкащини зріс на понад 270 мільйонів гривень

Державна фіскальна служба України оприлюднила на офіційному веб-порталі ДФС інформацію про суб’єктів господарювання, які мають податковий борг. Інформацію оприлюднили згідно з ст. 35.4 Податкового кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (зі змінами), наказу  Міністерства фінансів України від 13.02.2015 №67 «Про затвердження форм інформації щодо сплати податків суб’єктами природних монополій та суб’єктами господарювання, які є платниками рентної плати за користування надрами; інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, та порядку їх оприлюднення» (зі змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.02.2015 за №223/26668.

Відомості станом на 1 травня 2019 року (загалом по Україні та в розрізі платників Черкаської області зокрема) можна переглянути у рубриці «Переліки» офіційного веб-порталу ДФС за посиланням: http://sfs.gov.ua/dovidnikireestriperelik/pereliki-/296361.html. У трійці найбільших податкових боржників Черкаської області, згідно оприлюдненої інформації ПАТ «Черкасиобленерго», КП «Черкасиводоканал» та ДП «Черкаський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».

За повідомленням управління погашення податкового боргу головного управління ДФС у Черкаській області станом на 1 травня податковий борг платників Черкаської області склав 932,5 млн.грн. З початку року борг зріс на 276,6 млн.грн. або на 42,2%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *