З початку року найбільше скоротилися на Черкащині обсяги у добувній промисловості

ДФРР_статЗа підсумками січня–квітня індекс промислової продукції в області порівняно аналогічним періодом минулого року становив 99,4%. Про це повідомили в обласному управлінні статистики.

Скорочення обсягів виробництва зафіксували серед таких видів промислової діяльності як добувна промисловість і розроблення кар’єрів – на 28,3%, текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 10,1%, виробництво харчових продуктів, напоїв – на 6,6%, виробництво основних фармацевтичних продуктів і препаратів – на 2,7%, виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність – на 0,4%.

Водночас, зростання обсягів спостерігалося на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання на 23,5%, машинобудування – на 9,8%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 9,2%, виробництва хімічних речовин і продукції – на 6,9%, виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 1,3%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *