З початку року на залізниці у нашому краю постраждали 6 осіб, 4 – загинули

informСтаном на 01.06.2018 року на станціях, перегонах, переїздах виробничого підрозділу Шевченківська дирекція залізничних перевезень регіональної філії “Одеська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця” внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеню важкості 6 сторонніх осіб, у тому числі 4 із смертельним наслідком. Серед травмованих 1 дитина віком до 16 років.

Так, в добу 25.03.2018 о 22-00 год. по станції ім. Т.Шевченка отримав травму житель міста, 2004 р.н., який знаходячись на колії № 54станції під час слідування вантажного поїзда піднявся  на вагон та спробував перейти по автозчепленню, не втримавшись впав на колію, в наслідок чого отримав травматичну ампутацію лівої нижньої кінцівки.

30.05.2018 о 22 год. 14 хв. на 915 км ПК 2 станції Сміла машиніст пасажирського поїзда № 782 сполученням Черкаси – Львів при швидкості 55 км/год застосував екстрене гальмування для попередження наїзду на сторонню особу, але наїзду не зміг попередити. Травмований, житель міста 1948 р.н., переходив залізничні колії по пішохідній доріжці, на звукові сигнали не реагував, отримав травми несумісні з життям. Постраждалого було доставлено в морг Сміли.

Залізничники закликають дотримувати правил поведінки під час перебування на залізниці, адже це – зона підвищеного ризику.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *