З початку року на територіях громад стався 21 напад собак та людей

130811148_424206742292526_1256111212764450344_oЧасто перехожі стають «мішенню» для нападу домашніх тварин на вулиці та в парках, адже власники часто розгулюють з великими собаками без намордників та повідків. Така байдужа поведінка може обернутися для господарів тварин адміністративною відповідальністю, а для жертв нападу – тривалим лікуванням.

Поліцейські офіцери громад нагадують, законом заборонено вигулювати тварин у скверах, парках, а також на пляжах, дитячих й спортивних майданчиках. Нехтування правилами вигулу улюбленців,на жаль, часто призводить до трагічних випадків.

Протягом 2020 року, поліцейськими офіцерами громади виявлено 21 такий факт, з яких 5 пов’язаний з заподіяння шкоди здоров’ю людей.

Згідно зі статтею 154 «Порушення правил тримання собак і котів» Кодексу України про адміністративні правопорушення, тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в не відведених для цього місцях – тягне за собою попередження або штраф.

За заподіяння шкоди здоров’ю людей або їх майну, а також повторне протягом року вчинення цього порушення – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 51 до 85 гривень з конфіскацією тварин і на посадових осіб – від 68 до 119 гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *