З початку року на території Шевченківської дирекції залізничних перевезень сталося 3 випадки травмування

41685824ab5f873bНайціннішим для людини є її життя і здоров’я, тому особливо боляче коли воно обривається через власну необережність, або безповоротно втрачається здоров’я людини. Через необережність та нехтування правилами поведінки на залізничному транспорті щороку відбуваються випадки травмування громадян на залізничних об’єктах. Упродовж 4 місяців 2018 року на території Шевченківській дирекції залізничних перевезень допущено 3 випадки травмування громадян 2 випадки із смертельними наслідками.

Останній випадок стався на станції імені Тараса Шевченка в добу 25.03.2018року з підлітком 2004 року народження. Обставини випадку встановлені – підліток хизуючись перед своїми друзями намагався на ходу поїзда перейти по вагонах на іншу сторону і не втримавшись впав і потрапив під рухомий склад. В результаті цієї пригоди підліток отримав травматичну ампутацію нижньої кінцівки.

Закликаю громадян не дозволяйте дітям ходити та гратись на коліях, поблизу залізниці. Не залишайте дітей без нагляду. Попереджайте їх про небезпеку! Безпека маленьких громадян цілком залежить від уважного та дбайливого до них ставлення з боку дорослих. Дотримуйтесь правил безпеки громадян на залізничному транспорті! Поясніть своїм дітям, що залізничні колії – не місце для розваг, що неуважність на залізниці може коштувати Вам життя.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *