З початку року на території Смілянського району посиротіло 9 дітей

44a24d20b03ad81103e60d8795da2472Тема взаємовідносин між батьками і дітьми, напевно, найтонша в моральному аспекті людських відносин. І напевно, немає найважчої і найболючішої зради, ніж зрада найрідніших людей. В однаковій мірі боляче, батькам, яким не виявилося місця в серці дитини, так і дитині, яка змалку стала зайвою для своїх батьків. Причини бувають різні, проте виправдати можна лише одну – смерть. Всі інші, просто елементарна байдужість і невдячність за щастя створити і мати справжню родину.

Протягом 2016 року на території Смілянського району посиротіло 9 дітей. Всі вони влаштовані в сімейні форми виховання, а саме: 5 діток передано під опіку, піклування близьким родичам, 3 – в дитячий будинок сімейного типу, 1 дитину влаштовано до прийомної сім’ї. Про це повідомляє сайт Смілянської РДА з послианням на службу у справах дітей Смілянської райдержадміністації.

Сьогодні на обліку в службі у справах дітей перебуває 97 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них в сімейних формах виховання  перебувають 92 дітей, що становить 94,9 % від загально кількості дітей.

В районі проживає 62 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. З них 55 дітей перебувають під опікою, піклуванням, 7 дітей вказаної категорії проживають в прийомних сім’ях.

В районі функціонує 5 прийомних сімей в яких на вихованні перебуває 7 дітей, позбавлених батьківського піклування. Проживає 11 сімей усиновителів, в яких виховується 12 дітей.

Нажаль, 5 обездолених дітей, які посиротіли на території району і на даний час виховуються в державних закладах. Кожного дня вони чекають на здійснення своєї найзаповітнішої мрії – мати власну родину. Тому служба у справах дітей вживає всіх заходів для того, щоб ці діти мали маму, яка завжди зігріє своїм теплом, зустріне теплою посмішкою і смачним обідом, та тата, який навчить їздити на велосипеді та завжди підтримає і захистить.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *