З початку року на Смілянщині зареєстровано 38 випадків кору

кірЗа результатами щотижневого моніторингу захворюваності на кір в області з лабораторним супроводом, що здійснюється Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України», з початку 2019 року зареєстровано 453 випадки кору. Захворювання реєструвалось на 23 адміністративних територіях, зокрема, у Смілі вже зареєстровано 21 випадок, у Смілянському районі – 17. Найбільше випадків кору зареєстровано у Черкасах – 145. Такі дані оприлюднили у Черкаському обласному лабораторному центрі МОЗ України

Загалом, серед захворілих осіб – 199 дітей віком 0-17 років. Найбільше піддаються кору діти, віком 5-9 років – 28,6 %.

За 2018 р. та станом на 14 березня летальних випадків від кору Черкаській області не зареєстровано. Загалом в Україні цього року померло вже десятеро людей, серед яких три дитини.

Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» спільно з лікувальною мережею та органами державної влади і місцевого самоврядування в осередках проведені відповідні протиепідемічні і профілактичні заходи. В Україні застосовується комбінована вакцина для профілактики одразу від трьох хвороб: кору, епідемічного паротиту та краснухи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *