З початку року на дорогах нашої області вже ліквідовано понад 3 тисячі квадратних метрів аварійної ямковості

273041375_268517858725026_4821477393674573936_nПонад 3 тисячі квадратних метрів аварійної ямковості ліквідовано з початку року на автодорогах державного значення Черкащини. Роботи проводяться виключно на тих дорогах, які ще капітально не ремонтувалися.

Про це інформують у служба автомобільних доріг Черкаської області.

Роботи проводять у перервах між снігопадами, поки дозволяють погодні умови. Окрім ліквідації ямковості проводяться роботи із водовідведення з проїжджої частини, засипання ям та промоїн на узбіччі.

Працівники дорожніх підприємств ліквідовують ямковість, яка утворилась через несприятливі погодні умови зимового періоду. Коливання температури повітря від плюсових до мінусових показників та несприятливі погодні умови спричиняють руйнування покриття на частині автомобільних доріг держзначення.

Аварійна ліквідація вибоїн першочергово проводиться на дорогах з найбільшою інтенсивністю руху. Підрядні дорожні організації виконують аварійні роботи з ліквідації ямковості із застосуванням органо-мінеральних сумішей.

Також тривають роботи із прибирання зупинок громадського транспорту, відкриття видимості на з‘їздах та небезпечних поворотах, зрізаються аварійні крони дерев.

Усіх учасників дорожнього руху просять бути уважними, рухатися відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *