З початку року на Черкащині зареєстрували понад 14,5 тисячі земельних ділянок

перевірки земляІз початку 2020 року до сьогодні фахівці підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області видали 9 852 витяги з Державного земельного кадаструпро земельну ділянку, надали 6 тисяч відомостей та внесли до кадастру 16 686 відомостей про земельні ділянки.

Також землевпорядна служба Черкащини зареєструвала в 14 577 земельних ділянок. Найбільша кількість таких ділянок розташована в Черкаському (2148), Драбівському (1190) і Городищенському (1135) районах.

Загалом протягом зазначеного періоду кадастрові реєстратори Черкаської області опрацювали 47 115 звернень із питань ведення Державного земельного кадастру, інформують у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області.

Довідково: органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси й контактні дані ЦНАПів, що працюють на території Черкащини, розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *