З початку року на Черкащині захворіли на кір більше 300 осіб

кірЗа результатами щотижневого моніторингу на кір в Черкаській області з початку року захворіло 306 осіб. Такі дані повідомляють у Черкаському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

Захворювання реєстрували на 21-й адміністративній території, зокрема: Жашківському районі – 55 випадків, м. Черкаси – 43, Золотоніському районі – 40, м. Умань – 39, Городищенському районі 34, Уманському районі – 18, Канівському районі – 14, К.-Шевченківському районі – 11, Черкаському, Тальнівському та Лисянському районах по 9, Смілянському районі – 5, Звенигородському районі – 4, Драбівському, Кам’янському та Маньківському районах по 3, м. Сміла та Чорнобаївському районі по 2, м. Ватутіне, Катеринопільському, Монастирищенському районах- по 1 випадку.

Серед захворілих осіб – 115 дітей віком 0-17 років. З числа захворілих на кір дані про щеплення були відсутні у 40,8%, не вакциновані – 29,1%, дві дози отримали – 24,5%, одну дозу – 5,6%.

Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» спільно з лікувальною мережею та органами державної влади і місцевого самоврядування в осередках проводять відповідні протиепідемічні і профілактичні заходи. Епідситуація контрольована.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *