З початку року на Черкащині укомплектували 129 вакансій автослюсарів

4_1Професія автослюсаря – одна з найпопулярніших серед чоловічих професій. Потреба у спеціалістах з ремонту автомобілів буде постійною і, оволодівши цією професією, можна легко працевлаштуватися на різних автопідприємствах, фірмах автосервісу, автокомбінатах, автопарках, або навіть відкрити свою справу.

Автомобільний парк безперервно зростає, збільшується число імпортних автомобілів, за якими потрібен своєчасний і професійний догляд. Тому, хороші, універсальні фахівці, які здійснюють ремонт і профілактичне обслуговування автомобілів різних марок, потрібні як повітря.

Навчання та підготовка слюсарів з ремонту автомобілів здійснюється у професійно-технічних училищах.

Служба зайнятості області здійснює комплектування груп для професійного навчання зареєстрованих безробітних у навчальних закладах Черкащини, в тому числі і за професією слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

З початку року від роботодавців Черкащини надано до служби зайнятості 129 вакансій автослюсарів, всі вакансії укомплектовані. Середня тривалість укомплектування поданих вакансій становила три календарні дні. На сьогодні шукає роботу за цією професією 218 осіб.

Оплата праці кваліфікованого автослюсаря завжди висока.

Згідно вакансій, що надходили від роботодавців у 2020 році до обласної служби зайнятості, середня заробітна плата відповідних фахівців становила 12-15 тис. грн, інфомує відділ інформаційної роботи ОЦЗ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *