З початку року на Черкащині розпочали справу майже 6,5 тисячі підприємців

ДФСЗа повідомленням управління обслуговування платників Головного управління ДПС у Черкаській області за 9 місяців 2019 року на Черкащині зареєстровано 6481 новий суб’єкт господарської діяльності, у т.ч. 1104 юридичні особи та 5377 – фізичні. Водночас на 1 жовтня 2019 року роботу припинив 5091 суб’єкт господарської діяльності: 509 юридичних осіб та 4582 – ФОП.

Також, черкаські податківці наголошують, у зв’язку із запитаннями платників наводимо посилання на реквізити рахунків для перерахування платниками Черкаської області податків, зборів, платежів та ЄСВ відкриті Державною казначейською службою України за стандартом ІВАN, які відкриті з 1 жовтня 2019 року: 

Їх можна завантажити у розділі «Бюджетні рахунки» субсайту територіальних органів ДПС у Черкаській області та переглянути у центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій Черкаської області. Реквізити рахунків по Україні можна завантажити у розділі «Бюджетні рахунки» порталу ДПС.

Наголошуємо, що єдиний внесок починаючи з 1 жовтня перераховується виключно на рахунки ДПС для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування, відкриті Державною казначейською службою України відповідно до вимог стандарту IВАN.

З 1 жовтня платники Черкаського району, у зв’язку з реорганізацією управління Державної казначейської служби України у Черкаському районі (приєднано до управління Державної казначейської служби України у м. Черкасах) сплачують податки і збори за реквізитами м.Черкас (у реквізитах позначено «УК у м.Черкасах/Черкаський р-н»).

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *