З початку року на Черкащині понад 300 військовослужбовців отримали роботу

військовослужбовціЗ початку року послугами обласної служби зайнятості скористалися 1059 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та операції об’єднаних сил, з них 135 осіб з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 988 учасників АТО (ООС).

Про це інформують у відділі статистики та прогнозування обласного центру зайнятості.

Серед учасників АТО (ООС), зареєстрованих в обласній службі зайнятості, половина (50%) – особи віком до 35 років, третина (30%) – особи від 35 до 45 років, кожний п’ятий (20%) – старше 45 років.

Розподіл за освітою безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО (ООС), є наступним: особи з професійно-технічною освітою становлять 42%; з вищою – 44%, з базовою та повною середньою – 14%.

 

За видами економічної діяльності 34% безробітних працевлаштовані у сільському господарстві, 21,4% в переробній промисловості, 11,2% в оптовій, роздрібній торгівлі та ремонті автотранспортних засобів, 8,4% в тимчасовому розміщенні та організації харчування.

У цьому році до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 62 особи із числа учасників АТО (ООС).

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня вимогам роботодавців, професійне навчання за направленням обласної служби зайнятості проходили 68 учасників АТО (ООС), у т.ч. 7 осіб з інвалідністю.

Станом на 1 листопада, статус безробітного мали 403 безробітних з числа учасників АТО (ООС), з них 367 осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 6208 грн., що на 1414 грн. більше, ніж станом на 1 листопада 2018 року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *